Ev Eşyası Depolama

Yasinoğlu Nakliyat ve Depolama Hizmetleri

Uzun yıllardır nakliyat konusundaki uzmanlığını kanıtlamış olan Yasinoğlu Nakliyat; siz değerli müşterilerimizin eşya depolama konusundaki istek ve ihtiyaçlarına da en uygun hizmeti vermektedir. Günümüzde, eşya nakliyesi kadar, eşyalar için depolama hizmetinin sunulması da ayrı uzmanlık ve deneyim gerekmektedir.

Yılların deneyimi ve müşteri odaklı hizmet vermenin getirdiği birikimle biliyoruz ki; eşya depolama konusunda müşteri beklentileri, öncelik sırasına göre şu şekildedir;

• Güven; ev eşyası depolama konusunda gösterilen en büyük hassasiyettir. İğneden ipliğe kadar depolaması yapılan eşyalar, depoya girişten çıkışına kadar zarar görmeden ve eksiksiz olarak teslim edilir.

• Sağlıklı muhafaza; depo ortamının temiz olması, zamanla nem , rutubet ve havasızlık gibi eşyalara zarar verebilecek olumsuz etkenlerin bulunmaması.

• Eşyanın hassasiyeti ve özelliğine göre yapılmış sağlam ambalajlama; eşyanın dışarıdan gelebilecek zararlara karşı en önemli kalkanıdır ve eşyaların gelişi güzel şekilde yığılmadan istiflenmesi bu şekilde sağlanır.

• Depolama için uygun fiyat politikası ve eşya sigortası.

Bizler, eşyalarınızın değerini biliyor ve onları en iyi koşullarda yine sizler için muhafaza ediyoruz.Bu nedenle depolama hizmetimizde eşyalarınız, yeni yerine nakil edileceği zamana kadarı bizim güvencemiz ve garantimiz altındadır.

İster belli bir sure başka yerde yaşamanız gereksin, ister yeni evinizin inşaatı bitene kadar eşyalarınızın belli bir yerde muhafaza edilmesini gerektirecek bir durum olsun, özetle; eşya depolama nedeniniz ne olursa, nekadar sure için olursa olsun, eşya depolama konusunu artık düşünmenize gerek yok.

Depolama hizmetini, nakliye hizmetimizle birleştiriyor ve eşyalarınızı yerinden alarak, depolama süresi sonunda da istediğiniz adrese teslimatını yapıyoruz. Tek yapmanız gereken, depolama ihitacınız için bizlerle irtibata geçmek. Depolama öncesi, eşyalarınızın bulunduğu yere gelip ön çalışma yapacak ekibimiz, eşyalarınızı, özelliklerini tespit ederek; ihtiyacınıza en uygun taşıma ve nakliyeyi sizin için organize edecektir. Ev eşyalarınız yine sizin belirttiğiniz gün ve saatte ekiplerimizce sigortalı olarak taşınacak ve depolama işlemi de aynı günde sonuçlandıracaktır.

Profesyonel yaklaşım ve müşteri memnuniyeti esaslı hizmet çözümlerimizle Yasinoğlu Nakliyat olarak, her türlü nakliye ve eşya depolama sorunlarınızda yanınızdayız.


şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat Eşya Depolama şehirler arası evden eve nakliyat Tuzla Nakliyat Üsküdar nakliyat Çekmeköy nakliyat Sarıyer evden eve nakliyat Ev Eşyası Depolama >Kadıköy nakliyat